časté dotazy

Mohou do areálu Biotopu psi a jiná zvířata?
Do areálu mají zvířata vstup zakázán.

Je na Biotopu možnost půjčení slunečníku?
Ano, možnost zapůjčení slunečníků je. Počet slunečníků je však omezený, proto při pěkném počasí, doporučujeme vzít si vlastní.

Jak se k nám dostanete?
Pokud se chystáte na Biotop automobilem, doporučujeme využít záchytných parkovišť v blízkosti areálu. Parkování. V případě cesty MHD můžete jet ze Smíchovského nádraží autobusem 244 do zastávky Otínská nebo vlakem ze stanice Praha–Hlavní nádraží, Praha–Smíchov do zastávky Praha–Radotín. Cesta ze zastávek trvá přibližně 10 minut chůze.

Je možné vzít si s sebou do areálu kolo?
Ano, kolo je možné vzít si do areálu, ale je nutné ho umístit do stojanů k tomu určených. Není možné si ho brát s sebou na trávu, či dávat kolem plotu, a to z důvodu zachování prostoru pro návštěvníky a bezpečnosti.

Jak zjistím kolik je v areálu lidí?
Počet návštěvníků a celkový pohled na Biotop je možné sledovat přes online kameru. Zároveň není možné si rezervovat vstup do areálu ani koupit vstupenku předem.

Jaká je na Biotopu kvalita vody?
Kvalitu vody měří každých 14 dní hygienická stanice. Pokud by byla voda závadná, či jinak nevyhovující, zamezili bychom návštěvníkům vstup.

Je Biotop vhodný i pro děti?
Ano, Biotop je přizpůsobený dětem i neplavcům.

Je permanentka přenosná?
Ano, permanentka je přenosná,současně může přijít až 5 lidí. Vstup je vždy potřeba řádně ukončit při odchodu za každého, kdo použil kartu na vstup do areálu.

Lze platit v areálu platební kartou?
V areálu Biotopu je možné využít platební kartu.

Je možný vstup do areálu s permanentkou i když je areál uzavřen?
V případě uzavření areálu z důvodu naplnění kapacity není umožněn vstup ani držitelům permanentek.